21 lat licencji
Biuro Podróży "bermuda" jest licencjonowanym przewoźnikiem na trasach: Polska - Wielka Brytania, Polska Włochy, Polska Szwajcaria i Polska Austria.

21 lat luksusu
Nasze linie obsługują komfortowe autokary marki Mercedes i Scania, wszystkie wyposażone w wygodne fotele, toaletę, barek, video i klimatyzację. O komfort podróżnych dbają miłe i kompetentne pilotki.

21 lat bezpieczeństwa
Dysponujemy własną bazą serwisową, ale większość autobusów naszej floty pozostaje na gwarancji producenta. Jako firma od 21 lat prowadząca międzynarodowe przewozy autokarowe, przywiązujemy ogromną wagę do jakości świadczonych przez nas usług. Nasze autokary prowadzą doświadczeni, sprawdzeni kierowcy, doskonale znający trasy przejazdu.

21 lat rozwoju
Bilety na nasze liniowe autokary można kupić w ponad 200 stale współpracujących z nami biurach na terenie niemal całej Polski. Listę najważniejszych z nich znajdziesz tutaj. Można także dokonać zakupu biletu bezpośrednio z naszej strony internetowej: kup bilet on line !!! Prowadzimy także wynajem autokarów oraz organizujemy na zamówienie pielgrzymki i imprezy turystyczne. Dzięki współpracy z firmą National Express prowadzimy sprzedaż biletów autokarowych do wszystkich miejscowości na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Życzymy przyjemnej podróży
Zespół B.P. "bermuda"
Rozkłady jazdy |  Wynajem autbusów |  Sieć sprzedaży |  O nas |  Kontakt
© Copyright 2007 bermuda Biuro Podróży. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.